Ubezpiecz swojego przyjaciela

ubezpieczenie autaSamochód to według wielu osób najlepszy przyjaciel człowieka. Nigdy nam złego słowa nie powie i można pojechać z nim na koniec świata. O przyjaciół się dba, dlatego warto dobrze traktować naszego czworokoła i ofiarować mu nagrodę w postaci dobrego ubezpieczenia.

Samochód cierpliwy jest, łaskawy jest

Samochód nie zazdrości, nie szuka poklasku i nie unosi się pychą. Samochód chętnie towarzyszy nam w podróży i uspokaja nas miłym mruczeniem silnika. Do tego, reaguje na nasze gesty i doskonale wie, kiedy powinien przystopować. Samochód jest także romantykiem, który zawsze ma przy sobie świece i wygodne, bezpieczne poduszki. Samochód jest świetnym towarzyszem, bo ma swoje granice i wie, kiedy trzeba przestać tankować. Samochód potrafi rozjaśnić mrok, przegonić mgły i ochronić nas przed zmoknięciem – prawdziwy dżentelmen. Jedyne, czego może się wstydzi, to tego, że czasem za dużo pali i zdarza mu się jeździć na gazie – no ale cóż, każdy z nas ma jakieś wady.

Nie pytaj co twój samochód może zrobić dla ciebie, tylko co ty możesz zrobić dla niego!

Możesz, a nawet powinieneś adorować twojego przyjaciela. Nie zaniedbuj jego potrzeb i pamiętaj, że on także wymaga dużo troski. Pamiętaj, by postępować z nim łagodnie – nie nadużywaj jego cierpliwości i nie postępuj z nim gwałtownie. Postępuj z nim tak, aby niepotrzebnie nie marnować jego, energii – nie dopuść do tego, żeby wyczerpać jego akumulator. Pamiętaj też o tym, by nie robić mu wstydu i nie skazywać go na krępujące sytuacje. Jeśli wiesz, że nadchodzi zima, nie skazuj go na bieganie w sandałach. Pamiętaj, by dostosować wybór opon do danej pory roku – on zasługuje na to, by być na czasie. Nie bądź zimny jak głaz i od czasu do czasu kup mu coś ładnego i porozpieszczaj go. Nowy zapach, kolor czy lakier – z pewnością poprawią jego kondycję. Nie szczędź też wysiłku na wodne masaże i wypoleruj jego kształty. I nigdy, przenigdy nie wierz głosom, które mówią, że czegoś się nie da już naprawić. Prawdziwi przyjaciele docierają się przez lata.

 nasze auto

Ubezpiecz go na wszelki wypadek

Wypadki chodzą po ludziach, a ludzie chodzą po samochodach. Nie pozwól na to, by twój przyjaciel pozostał bez asekuracji. Zadbaj o to, by w razie wszelkich problemów i upadków zawsze miał miękkie lądowanie. Nie musisz wydawać majątku na wynajęcie ekskluzywnego bodyguarda, dla twojego towarzysza. Idź na kompromis i upoluj tanie i sprawdzone ubezpieczenie samochodu, które będzie pomocne, gdy znajdzie się na życiowym zakręcie albo po prostu ujdzie z niego powietrze. Dobre ubezpieczenie będzie pomocne także wtedy, gdy nasz przyjaciel przeholuje i straci grunt pod kołami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *