Promocyjna stówka na stulecie firmy

Uwielbiamy promocje, nie ważne czy to wyprzedaż kolekcji ubrań z zeszłego sezonu, promocja kosmetyków „kup dwie sztuki, trzecią dostaniesz gratis”, degustacja serów czy zniżka na usługi. Nawet ubezpieczenia oferują ciekawe promocje.

 

W tym miesiącu najciekawszą jest promocja oferowana prze Liberty Direct. Korporacja, do której należy – Grupa Liberty Mutual Insurance – właśnie obchodzi swoje setna urodziny. Z tej okazji towarzystwo ubezpieczeniowe postanowiło obdarować swoich klientów sporym rabatem. Promocja nosi nazwę „100 lat” i trwa od 16 do 23 lipca 2012 roku. Jej zasady opierają się na udzieleniu zniżki wysokości 100 złotych na pakiet OC i AC. Najpierw agent oblicza należną składkę i od tej standardowej składki odlicza się owe promocyjne 100 złotych. Rocznik aut anie może być starszy niż 2001 rok. Jeśli składka ma być płacona w ratach, to dzieli się sto złotych na ilość rat i odlicza tę kwotę od każdej raty. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami.

Firma Massachusetts Employee’s Insurance Association (tak nazywała się początkowo) powstała w Stanach Zjednoczonych Ameryki w 1912 roku i początkowo zajmowała się ubezpieczeniami pracowniczymi. Z małej firmy szybko stała się drugą co do wielkości, amerykańską ubezpieczalnią. Po II wojnie światowej, kiedy to gospodarka ożywiła się a życie codzienne wróciło do normy, Liberty Mutual zaczęła sprzedawać na szeroką skalę ubezpieczenia mieszkaniowe i samochodowe. Dziś jest międzynarodową firmą, zatrudniającą ponad 46 tysięcy pracowników. W Polsce działa od 2002 roku, od 2007 pod nazwą Liberty Direct.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *