OC z Mini Assistance

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, czyi dobrze znane w skrócie OC obowiązuje każdego właściciela samochodu w Polsce, czy to się komuś podoba czy nie. Pakiet oferowany z dodatkową opcją Mini Assistance może jednak przypaść do gustu naprawdę sporej większości i ta większość może być z niego w dużym stopniu zadowolona. Dlaczego?

Na sam początek wielki plus w postaci kosztów, to przecież interesuje nas najbardziej. Ubezpieczyciele coraz częściej oferują dodatkowy pakiet swoich usług, który nie będzie wymagał od nas dodatkowych nakładów pieniężnych. Nie można sobie chyba wymarzyć lepszej sytuacji, a co otrzymujemy w zamian?

Mini Assistance to okrojona wersja standardowej pomocy ubezpieczyciela określonej hasłem Assistance. Przy tej opcji nie możemy jednak narzekać, mimo że mamy o wiele mniejsze możliwości. Na co możemy liczyć? Głównie na pomoc telefoniczną i na pomoc drogową. Jak wygląda pomoc przez telefon? Nasz ubezpieczyciel w każdej trapiącej nas i zarazem nasz wóz, chwili, powinien jasno i wyraźnie przedstawić nam kwestię procedury zgłaszania szkód, spraw związanych z często ciężką i mozolną dokumentacją. Otrzymamy także informację o punktach napraw, które zajmują się regeneracją konkretnej marki samochodów, o hotelach, które są w pobliżu, jeśli napotkał nas „dłuższy” problem czy pobliskich stacjach paliw, abyśmy mogli doładować nasze auto.

 wypadek 2

Jeśli nasze auto jest ubezpieczone właśnie w takim pakiecie, możemy też liczyć na pomoc drogową, a konkretniej na naprawę naszego samochodu w miejscu awarii czy też holowanie, których koszt pokryje nasz ubezpieczyciel.

Kto może być szczęśliwym posiadaczem takiego ubezpieczenia? Oczywiście osoby fizyczne, prawne, ale także banki i organizacje, które nie posiadają prawnej osobowości. Jeśli zależy Wam na szybkim i sprawnym usuwaniu ewentualnych szkód, wybierajcie najlepsze oferty ubezpieczeń OC, aby mieć spokojną głowę i spokojną stopę i niedrążącą rękę na gałce skrzyni biegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *