Zaoszczędź czas z kalkulatorem OC i AC

Obecnie liczba ofert form ubezpieczeniowych jest tak duża, że tylko nieliczni potrafią się w nich odnaleźć, błyskawicznie odrzucić te, które są w ogóle nieopłacalne i zainteresować się tymi, które wydaja się być ciekawe. Niestety większość potencjalnych klientów gubi się, co rodzi frustrację w konsekwencji czego klient wybiera ofertę pierwszą lepszą.

Z pomocą tym zagubionym mogą przyjść kalkulatory AC OC, dzięki którym w kilka minut otrzymamy zwięzła informację na temat wariantów ubezpieczeń w różnych firmach ubezpieczeniowych, wraz z wysokością składki. Przejrzystość tak przedstawionych wyników zdecydowanie ułatwi wybór niezdecydowanym, a tym bardziej konkretnym pozwoli na odrzucenie ofert, które ich w ogóle nie interesują.
Czego potrzebujemy, aby z takiego kalkulatora skorzystać? Zaledwie kilku podstawowych informacji o właścicielu pojazdu, samym pojeździe i poprzednim ubezpieczycielu. Formularz, który wypełnimy online „zapyta” nas między innymi o rok produkcji naszego pojazdu, datę pierwszej rejestracji, pojemność silnika, czy też o to, czy aby nie jest uszkodzony albo nie posiada instalacji gazowej. Wśród pól, które będziemy musieli wypełnić będą też takie dotyczące nas – naszego wieku, tego, jak długo posiadamy prawo jazdy oraz czy mamy na swoim koncie jakieś przewinienia (kolizje) oraz czy jesteśmy jedynymi właścicielami auta, czy też współwłaścicielami. Tego typu informacje pozwolą na naliczenie zwyżek i zwyżek, które wpłyną na wysokość składki. Formularz może również zapytać nas o to, u kogo wcześniej mieliśmy wykupione OC oraz od kiedy ma obowiązywać nowe.

Zaprezentowane wyniki wyliczone zostaną na podstawie założeń różnych towarzystw ubezpieczeniowych, więc wysokości składek będą się różniły. Warto zauważyć, że z tego typu kalkulatorów korzystają również agenci ubezpieczeniowi, dlatego można je uznać za wiarygodne. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy nasz czas, a często też pieniądze, jeśli okaże się, że któraś z ofert ubezpieczyciela typu direct jest dla nas bardzo korzystna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *