Kontrowersyjne reklamy towarzystw ubezpieczeniowych? To działa!

Po dziewiczym raju przechadza się blond Ewa, przysłonięta jedynie figowym listkiem i kaskadą jasnych loków. Dziewczyna ogląda wspaniałą przyrodę, dociera do malowniczego wodospadu. Tam spotyka przystojnego, nagiego bruneta, który również przygląda się jej z wielkim zainteresowaniem…

Po chwili młodzian wykonuje zgrabny dyg i cieniutkim głosem przedstawia się: – Hej, jestem Adam -, po czym dokonawszy prezentacji, mija swą towarzyszkę bez słowa i siada na kamieniu. Z radością podziwia swą smukłą nogę i bawi się, chwytając stopą źdźbła trawy. Ewa jest wyraźnie załamana.

Po tym nagraniu pojawia się logo towarzystwo ubezpieczeniowego, gwarantującego osobom fizycznym spokojną przyszłość, bez niemiłych niespodzianek, niespełnionych nadziei i pasma rozczarowań. Co ważne – firma proponuje np. opcję ubezpieczenia  oc online, jak również internetowy dostęp do wszelkich informacji, dotyczących wybranej przez nas polisy.

http://www.youtube.com/watch?v=TSo162QYioM&feature=related

W innym spocie towarzystwa ubezpieczeniowego oglądamy scenkę więzienną. Noc, dwóch strażników na monitorach obserwuje cały obiekt. W pewnym momencie słyszą, że z jednej celi dobiega ich wołanie nowoprzyjętego więźnia. Jeden ze strażników idzie to sprawdzić. Na miejscu okazuje się, że skazaniec znalazł coś za umywalką, zamontowaną w ścianie. Niby pęknięcie daje dziwny pogłos przy odkręceniu wody i użytkowaniu tego sanitariatu.

Strażnik, po chwili namysłu, chwyta umywalkę oburącz i bez trudu odrywa ją od muru. Za armaturą ukazuje się sporej wielkości dziura, służąca pewnie do planowanej ucieczki. Światło latarki pada na drugiego współwięźnia, który już zdążył się obudzić i wielce zrezygnowany obserwuje ze swej pryczy całą scenkę. Młody skazaniec jest wyraźnie podekscytowany dokonanym przez siebie znaleziskiem – dopytuje kolegę, czy wiedział o tym otworze, ogląda go z nieskrywaną ciekawością. Koniec reklamy to komentarz od firmy ubezpieczającej ludzkie życie – jeśli chcesz sobie pomóc, zwróć się do nas, bo może się zdarzyć, iż ktoś niekompetentny skutecznie pokrzyżuje twoje plany…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *