Kontrowersyjne reklamy towarzystw ubezpieczeniowych? To działa!

Po dziewiczym raju przechadza się blond Ewa, przysłonięta jedynie figowym listkiem i kaskadą jasnych loków. Dziewczyna ogląda wspaniałą przyrodę, dociera do malowniczego wodospadu. Tam spotyka przystojnego, nagiego bruneta, który również przygląda się jej z wielkim zainteresowaniem…

Po chwili młodzian wykonuje zgrabny dyg i cieniutkim głosem przedstawia się: – Hej, jestem Adam -, po czym dokonawszy prezentacji, mija swą towarzyszkę bez słowa i siada na kamieniu. Z radością podziwia swą smukłą nogę i bawi się, chwytając stopą źdźbła trawy. Ewa jest wyraźnie załamana.

Po tym nagraniu pojawia się logo towarzystwo ubezpieczeniowego, gwarantującego osobom fizycznym spokojną przyszłość, bez niemiłych niespodzianek, niespełnionych nadziei i pasma rozczarowań. Co ważne – firma proponuje np. opcję ubezpieczenia  oc online, jak również internetowy dostęp do wszelkich informacji, dotyczących wybranej przez nas polisy.

http://www.youtube.com/watch?v=TSo162QYioM&feature=related

W innym spocie towarzystwa ubezpieczeniowego oglądamy scenkę więzienną. Noc, dwóch strażników na monitorach obserwuje cały obiekt. W pewnym momencie słyszą, że z jednej celi dobiega ich wołanie nowoprzyjętego więźnia. Jeden ze strażników idzie to sprawdzić. Na miejscu okazuje się, że skazaniec znalazł coś za umywalką, zamontowaną w ścianie. Niby pęknięcie daje dziwny pogłos przy odkręceniu wody i użytkowaniu tego sanitariatu.

Strażnik, po chwili namysłu, chwyta umywalkę oburącz i bez trudu odrywa ją od muru. Za armaturą ukazuje się sporej wielkości dziura, służąca pewnie do planowanej ucieczki. Światło latarki pada na drugiego współwięźnia, który już zdążył się obudzić i wielce zrezygnowany obserwuje ze swej pryczy całą scenkę. Młody skazaniec jest wyraźnie podekscytowany dokonanym przez siebie znaleziskiem – dopytuje kolegę, czy wiedział o tym otworze, ogląda go z nieskrywaną ciekawością. Koniec reklamy to komentarz od firmy ubezpieczającej ludzkie życie – jeśli chcesz sobie pomóc, zwróć się do nas, bo może się zdarzyć, iż ktoś niekompetentny skutecznie pokrzyżuje twoje plany…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *